Leading Manufacturer of drip irrigation fittings from Ahmedabad.
₹ 0.4 / Piece Get Latest Price
| Material | Polypropylene |
| Fitting Type | Tee, Tee |
| Brand | No brand |
| Usage/Application | Drip irrigation latural pipe |
| Length | 100 m |
| Country of Origin | Made in India |
| Diameter | 16 mm |
| Dimension/Size | 16mm & 20mm |
Minimum order quantity: 10000 Piece
Alpesh Patel (CEO)
Deepak Plastics
Shed 164, Vishala Estate, Nikol Road
Ahmedabad - 382350, Gujarat, India