Offering you a complete choice of products which include white service saddle.
₹ 24 / Piece Get Latest Price
| Pipe Size | 63 mm (2 inch) |
| Outlet Size | 25 mm (1 inch) |
| Outlet Thread Material | Plastic |
| Usage/ Application | Agriculture |
| Surface Treatment | Polished |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Brand | Deepak |
| Usage | Pipe Fitting |
| Size | 63 mm,Also Available In 75 mm,90 mm 110 mm |
Alpesh Patel (CEO)
Deepak Plastics
Shed 164, Vishala Estate, Nikol Road
Ahmedabad - 382350, Gujarat, India