Providing you the best range of pvc service saddle and black hdpe service saddle with effective & timely delivery.
₹ 39 / Piece Get Latest Price
| Size | 63mm |
| Color | black |
| Material | PP |
| Diameter | 63 mm |
| Usage/ Application | Industrial |
| Brand | Rainson |
| Usage/Application | Domestic |
| Surface Treatment | Polished |
| Weight | 1kg |
Minimum order quantity: 125 Piece
PP service saddle heavyduty
available size
32mm x 1" ,
40mm x ,50mm,63mm,75mm,90mm,110mm,
140mm,160mm,180mm,200mm,225mm,280mm,315mm
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Size | 63mm, 2 inch |
| Usage/ Application | Agriculture |
| Brand | Deepak |
| Usage | Pipe Fitting |
| Color | Black |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | PP |
Minimum order quantity: 500 Piece
We are introduce a wide range of pp service/pipe saddle,
which are available in all size such as40mm to 315mm.
Service saddle available in black ,white and grey color.
They are mostly available in ready stock.
Alpesh Patel (CEO)
Deepak Plastics
Shed 164, Vishala Estate, Nikol Road
Ahmedabad - 382350, Gujarat, India